MÁTE UŽ PO KRK JEDŮ VE SVÉM ŽIVOTĚ?

ŠTVE VÁS, ŽE VAŠE DĚTI VYRŮSTAJÍ V PROSTŘEDÍ PLNÉM CHEMIE A ÉČEK?

RÁDI BYSTE S TÍM NĚCO UDĚLALI, ALE NEVÍTE JAK?

Věřte, že se můžete veškeré chemie ve své domácnosti jednoduše zbavit úplně sami! Jediné, co k tomu potřebujete jsou Vaše ruce a trocha nadšení 

Před pár lety by mě ani ve snu nenapadlo, že si jednou doma budu vyrábět své přírodní pleťové krémy, šampony, řasenku, nebo třeba jar na nádobí.

ALE VYRÁBÍM! A Vy můžete taky!

Your image

Už dlouho mě trápilo, že se v podstatě sami dobrovolně obklopujeme jedy. Myslela jsem si, že vyrobit si doma opravdu funkční přírodní náhražky mých oblíbených přípravků je naprosto nemožné. Má touha po netoxické domácnosti ale stále rostla. 

A tak jsem strávila doslova ROKY studováním návodů, surovin, zahraničních webů a metodou pokus/omyl jsem postupně získávala zkušenosti a teď už si doma umím vyrobit všechno, co mě napadne! A samozřejmě bez chemie :-)

Rozhodla jsem se, že své znalosti a zkušenosti chci předávat dál. Chci, aby byl i Váš domov zdravý a provoněný přírodou. A tak mě napadlo tohle řešení: 

Úplně všechno, co jsem se během těch let naučila, jsem sepsala do tohoto eBooku:

Your image
 

Co v eBooku najdete?

Přehled chemie v komerčních výrobcích

arrow_forwardSepsala jsem pro Vás základní seznam těch nejhorších jedů, které výrobci přidávají do našich oblíbených přípravků včetně jejich negativních účinků na naše zdraví.

72 stran plných informací a inspirace

arrow_forwardCelý eBook jsem koncipovala tak, aby pro Vás byla výroba opravdu jednoduchá. Mimo klasický popis postupu zde najdete i mé osobní tipy a vychytávky, díky kterým nemůžete neuspět!

25 OVĚŘENÝCH návodů

arrow_forwardDíky tomuto e-booku si můžete doma vyrobit vše od jaru na nádobí, přes mýdlo, šampon, pleťový krém proti vráskám, až po svíčky, nebo třeba řasenku a rtěnku!

Praktické fotonávody

arrow_forwardRecepty doprovází opravdu podrobné fotografie, takže krok za krokem naprosto přesně víte, jak má daná fáze výroby vypadat

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli, a tak se můžete podívat na KOMPLETNÍ obsah i na ukázku toho, jak eBook vypadá uvnitř:

 

Cena tohoto eBooku je 498,-

Za 498,- si dnes můžete koupit například jeden obličejový krém, nebo třeba oběd pro dva. 

NEBO můžete svůj domov kompletně zbavit veškeré chemie, udělat něco pro zdraví celé rodiny a ještě díky tomu ušetřit nemalé peníze. 

Kdyby takový eBook existoval před pár lety, neváhala bych.

Vše, co v eBooku najdete, mě stálo opravdu mnohonásobně víc peněz! A kdybych měla počítat ten čas a energii, kterou jsem tomu věnovala.... pak chápu, že se do toho jen tak někdo nepustí. Vy ale můžete za zlomek ceny získat celé mé know-how na stříbrném podnose

Možná si teď říkáte, že si tyto informace a návody můžete najít i sami...

Samozřejmě, že můžete. Ale bude Vás to stát měsíce (ne-li roky) studia, prohledávání internetových (zvlášť zahraničních) stránek a v neposlední řadě také testování, zkoušení a vylaďování často dost nepřesných receptů. A já jsem přesvědčena, že právě náš čas je to, co se v dnešní době vyvažuje zlatem. 


BONUS PRO VÁS: 

Doživotní aktualizace eBooku KOMPLETNÍ PRŮVODCE NETOXICKOU DOMÁCNOSTÍ ode mě získáte zcela zdarma. Kdykoliv tedy vylepším nějaký recept, automaticky Vám na Váš email pošlu novou kopii eBooku.

Your image

Co o eBooku říkají lidě, kteří si ho koupili?

Sample image
Zdeňka Slaninová
Průvodkyně světem francouzštiny www.zdenkaslaninova.cz

Tento ebook mi zkřížil cestu přesně v okamžiku, kdy jsem začala pokukovat po přírodní kosmetice. I když jsem byla docela skeptická k tomu, co se v něm dozvím. Ale pak jsem začala číst ebook a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Tolik hodnotných informací! A tolik praktických receptů! Ebook mě naprosto ohromil a nadchnul. Hned si jdu objednat ingredience a do výroby se pustím.

Sample image
Martina Hetešová
Průvodkyně zdravým těhotenstvím www.martinahetesova.cz

Kompletní průvodce netoxickou domácností mě naprosto nadchl! Je totiž doopravdy kompletní. Složení drogerie a kosmetiky už nějakou dobu studuju a kupuju jen to nejmenší zlo, ale ty stoprocentně přírodní produkty bývají velmi drahé a špatně se shánějí. Kdybych věděla jak je výroba většiny potřebných věcí jednoduchá, už dávno bych se do toho pustila! Nadchla mě zejména řasenka a prostředek na nádobí. Díky nákupnímu seznamu a tipům na eshopy, kde všechno seženu, mi opravdu nic nebrání v tom, začít si svoji kosmetiku a drogerii vyrábět sama. Díky Jani!

Sample image
Alena Dingová
www.ajkadingova.eu

Ebook vás veľmi účinne a systematicky prevedie domácou výrobou jednotlivých prípravkov bez škodlivých chemických prísad, ktoré denne používame. Obsahuje množstvo informácií. Sú v ňom predcízne a starostlivo popísané postupy, doplnené množstvom výstižných obrázkov, ktoré pomôžu pri výrobe, tak že ich ľahko zvládnu aj úplný začiatočníci, čiže aj ja. Je doplnený množstvom užitočných typov a vlastných postrehov autorky a veľmi príjemne sa číta. Pri niektorých kapitlách budete cítiť vôňu výrobkov :-)

 

Velice mi záleží na tom, abyste byli maximálně spokojení! Pokud tedy do 30 dnů od zakoupení eBooku zjistíte, že informace v něm obsažené pro Vás nejsou nijak užitečné a že v něm neobjevíte nic nového, vrátím Vám peníze v plné výši zpět. Stačí, když mi napíšete email na info@janalesana.cz s číslem objednávky a číslem účtu, na který chcete peníze poslat zpět. 

Nemůžete tedy nic ztratit, jen získat :-) 

Image caption

Už jen poslední krůček Vás dělí od toho, abyste se zbavili chemie ve své domácnosti a nahradili ji těmi nejúžasnějšími vlastnoručně dělanými přírodními výrobky. 

Cestičku jsem Vám už pečlivě prošlapala, stačí jen vyrazit! 

Neodkládejte to na "až někdy" a vezměte osud své domácnosti do vlastních rukou.

Your image

Jana Stránská

Maminka na mateřské, lesana tělem i duší a majitelka kozí farmy :-)

"Ukazuji lidem cestu ke zdravějšímu, 
spokojenějšímu a soběstačnějšímu životu bez zbytečné chemie, která nás všude obklopuje." 
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: info@janalesana.cz